Ul. Świeciechowska 24
64-100 Leszno- Lasocice

WASILEWSKI SPORT HORSES

Regulamin stanówki


Regulamin zakupu nasienia ze
STACJI OGIERÓW HBC LASOCICE
na rok 2012


1. Sezon pobierania świeżego nasienia od ogierów rozpoczyna się pierwszego lutego każdego roku i trwa do 15 sierpnia.

2. Koszt zakupu nasienia rozkłada się na dwie raty: pierwsza w wysokości 400 zł musi być zapłacona przed wysyłką nasienia, druga w zależności od kosztu stanówki danym ogierem powinna być uregulowana po stwierdzeniu źrebności , czyli po upływie 21 dni od daty wysłania nasienia.

3. Do kosztu stanówki danym ogierem dochodzi koszt pobrania nasienia 100 zł, plus koszty wysyłki tego nasienia.

4. Nie ma limitu krotności wysyłania nasienia w przypadku braku źrebności klaczy.

5. Każdy hodowca powinien poinformować najpóźniej do 15 października Stacje Ogierów HBC Lasocice o tym czy klacz jest źrebna czy nie.

6. W przypadku braku źrebnosci klaczy do terminu 15 października Stacja Ogierów HBC Lasocice zwraca hodowcy całą kwotę obejmującą koszt nasienia(bez kosztow pobrania nasienia), po tym terminie przywilej ten już nie przysługuje.

7. Stacja Ogierów HBC Lasocice udziela każdemu hodowcy zniżki na zakup nasienia i tak przy:

  • dwóch zaźrebionych klaczach udziela zniżki 5 %
  • trzech zaźrebionych klaczach udziela zniżki 10 %
  • powyżej trzech zaźrebionych klaczy udziela 15 %

8. Zamówienie nasienia powinno nastąpić telefonicznie do godz. 21:00 w przeddzień wysłania nasienia, w przypadku braku wpłaty pierwszej raty nasienie nie zostanie wysłane.

9. Hodowca może przywieść klacz do Stacji Ogierów HBC Lasocice po uprzednim kontakcie telefonicznym czy takie miejsce jest dostępne
10.W sezonie 2012 będą dostępne ogiery które czynnie uczestnicza w zawodach miedzynarodowych dlatego prosimy hodowcow o upewnienie się czy ogier będzie na miejscu dostępny do pobrania nasienia.